Foto - logo.jpg

Firma AirPoint, která v kraji Aranky aktivně funguje již řadu let, připravila speciální nabídku aktivit, které Vám nabízí pro zpestření Vašeho pobytu v Arance. Veškeré nabízené aktivity je nutné objednat přímo u firmy AirPoint, která funguje zcela nezávisle na hideandseek.

Je důležité, abyste věděli, že veškeré objednané aktivity podnikáte výlučně na své vlastní nebezpečí a zodpovědnost. Tím však nechceme říci, že byste se měli bát něco zažít.

Je to na vás…

Jeepem krajinou

Můžete zažít pocit, který měli američtí vojáci před více jak 70 lety, když se proháněli krajinou ve svém armádním Jeepu Willys nebo pocit anglických jednotek, které to samé prožívali z kabiny Chevroletu. Oba vozy nabízíme v jejich originální podobě veteránů a můžete s nimi projet trasu cca 60 km. Do vozu se vejdou maximálně 4 pasažéři včetně řidiče, který vám může něco říci i k samotné historii 2. světové války v kraji.

Cena 2 000 Kč

To chci!


Foto - jeep_mg_3389.jpg
Foto - bushcarft_light_img_5396.jpg

Bushcraft

Zvládneš to? Přežiješ? Nebo ne? Naučíme vás základní dovednosti k přežití v přírodě: získávání vody a jídla, techniky rozdělávání ohně, výroba nouzového přístřešku, práce s nožem… Náš lektor je profesionální instruktor s dvacetiletou praxí v nejodlehlejších místech světa, v džunglích, pouštích, horách i na moři. Své znalosti získával od primitivních kmenů, žijících ještě dnes na úrovni doby kamenné. Pracoval s dětmi z mateřských škol i s vojáky speciálních jednotek. Kurz je jednodenní v rozmezí 9-17 hodin. 

Cena 3 000 Kč

Jdu do toho

Rybolov

Kapr, amur, tolstolobik, štika, okoun a plevelné ryby… To vše čeká pod hladinou. Užijte si ticho a klidný pohled na třpyt vody jako to dělával Jan Werich a další moudří lidé. Chytni a pust.

Cena 400 Kč za prut na den

To chci

Foto - rybolov.jpg