Jezírko

Nabízíme Vám možnost strávit s Arankou čas plný odpočinku a inspirace. 

Aranka si pro sebe vybírá jen půvabná a klidná místa v srdci přírody. To její současné se nachází v podhůří Šumavy necelé 2 hodiny cesty z Prahy a necelou 1 hodinu cesty z Plzně nebo Českých Budějovic.

 

Foto - 210a2871_01.jpg

Jaké jsou podmínky rezervace

Aranka je tak trochu pro milence, je schopna ubytovat maximálně čtyři nocležníky. Pokud přijede rodina se třemi dětmi, tak je Aranka velmi ráda ubytuje také.

Aranka chce se svými hosty strávit minimálně dvě noci, kratší rezervace nejsou možné.

Je to otrava, ale potřebujeme i Váš souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami hideandseek. Jejich součástí je také Etický kodex ArankyBezpečnostní a technická pravidla (technický manuál).


Jak rezervace probíhá

V našem kalendáři si kliknutím vyberte den příjezdu a den odjezdu. Vyplňte pár nezbytných údajů a je to. Pozor, rezervovat lze minimálně 2 za sebou jdoucí noci.

Foto - 210a3521_peter_fabo_web.jpg
Foto - 210a4178_peter_fabo_web.jpg

Ceny a platba

Za noc v Arance od pondělí do pátku jsou účtované 4.014 Kč za jednu noc. Těch 14 Kč je cenou sazenice dubu, který bude za Váš pobyt v Arance vysazen v místě, kde usychají borovice, které svými kořeny nemohou z půdy získat dostatek vláhy pro svůj život. O víkendu je cena o tisíc korun a jednu sazenici dubu za noc vyšší. Tedy 5.028 Kč. Cena svátečních nocí (Velikonoce, Štědrý den, Boží hod, Silvestr) je 7.042 Kč. Ceny jsou včetně 10% DPH.

Aby Vaše rezervace byla považována za potvrzenou, musí být platba připsána bezhotovostně na náš bankovní účet nejpozději tři pracovní dny od provedení rezervace.


Storno?

Pokud se po uhrazení rezervace rozhodnete, že už se Vám do Aranky nechce, platbu Vám zpět již nepošleme, ale může Vás těšit, že tím uhradíte pobyt za někoho, kdo by si to nemohl sám dovolit (matka samoživitelka, student, ...).

Co si do Aranky nemusíte vozit

V Arance je základní vybavení a suroviny ke gastronomickým hrátkám jako jsou nepálská sůl, třtinový cukr, arabská káva, sicilský panenský olej, japonský zelený čaj Oolong. V kuchyni je pánev, hrnec, moka konvička, konvička na french press, konvička na čaj, hrníčky, pohárky, sklenky na víno, ostré i tupé nože, talíře, misky, otvírák na víno, škrabka na brambory, cedník na těstoviny nebo salát. V koupelně je pro vás připravena bio kosmetika. Před Arankou je k dispozici gril a houpací síť.

V ledničce najdete vína od Neprašů, Pilsner Urquell a olivy. Co sníte a vypijete, uhradíte při odjezdu v hotovosti našemu správci.

Foto - 210a3027_peter_fabo_upr.jpg
Foto - 210a2751_01_peter_fabo_web.jpg

Co ještě je dobré vědět...

Kromě Aranky s vyhřátou saunou, ohněm v krbu, nadýchanými peřinami a vychlazeným vínem na Vás čeká také správce Pepé. Ten Vám řekne vše o Arance, co má ráda, co ne, ale i kam si můžete zajít na romantickou večeři, odkud se nejlépe pozoruje západ slunce, kde je ke hvězdám nejblíže, kde si sjet řeku na kánoi, kde si můžete zarybařit a mnoho dalšího. Pepé je osoba renesanční, tak pokud si budete přát více, určitě se nebojte na cokoli se ho zeptat.

Na místo setkání, prosím, přijeďte včas, aby na Vás Aranka a Pepé nečekali dlouho. Check-in je 15-16 h, check-out do 11 h případně je potřeba se domluvit s Pepém individuálně.


Pokud chcete trávit čas s Arankou nejen odpočinkem, můžete také využít nabídku aktivit firmy Airpoint.

Josef Chalupný alias Pepé

Váš průvodce, rádce, správce Aranky. Také ale horolezec, cestovatel, fotograf, loutkoherec, herec, rockový zpěvák a milovník pobytu v jakékoliv divočině. Hrdý majitel válečného jeepu v úpravě pro válečného reportéra. Milovník historie a samozřejmě... příběhů.

Foto - pepe__mg_3997.jpg
Foto - _mg_4457-sirka.jpg

Je to dárek!

Pokud byste čas s Arankou někomu chtěli dát jako dárek, máme pro Vás připraven hezký a elegantní dárkový voucher – poetický text na pevné kartě s jemnou ražbou v obálce z krásného papíru Olin nebo Munken Pure. Váš obdarovaný bude moci pobyt strávit v místě, kde se kočovná Aranka právě nachází, v čase, který si sám zvolí. Pokud máte o voucher zájem, napište nám na mail(at)hideandseek.cz. Budeme potřebovat znát korespondenční adresu, kam Vám voucher zašleme.

Nabízíme Vám vouchery v těchto základních variantách: 2 noci – víkend za 10.028 Kč, 2 noci – všední den za 8.028 Kč, 1 noc za 4.014 Kč. Uvedené ceny jsou včetně 10 % DPH.

Mimo tyto základní varianty Vám rádi vystavíme voucher tak, aby pokrýval vše, čím chcete někomu udělat radost. Neváhejte se nás zeptat na jiné možnosti.

Nově Vám nabízíme také krásný voucher v podobě "pop-up" karty. Schválně se podívejte tady.

Foto - 210a3117_01_peter_fabo_web.jpg
Foto - 210a3553_peter_fabo_web.jpg
Foto - 210a3518_peter_fabo_web.jpg
Foto - 210a3675_peter_fabo_web.jpg
Foto - 210a3610_peter_fabo_web.jpg

Kam jinam s Arankou?

Nenašli jste vhodný termín? Zajímá Vás, jaké to je být s Arankou v jiném kouzelném místě? Zkuste jinou lokaci...

 

Foto - palouk.jpg
Foto - vlcice.jpg